Jak rezerwować

 

Posiadamy bardzo szeroką ofertę wyjazdów krajowych oraz zagranicznych, znanych i sprawdzonych Touroperatorów.

Oferowani przez nas Touroperatorzy posiadają ważne gwarancje ubezpieczeniowe, oraz Koncesje Organizatora Turystyki.

Wśród naszej oferty znajdą Państwo szeroki wachlarz wycieczek objazdowych oraz pobytów wypoczynkowych. Możemy zaoferować Państwu oferty lotnicze, autokarowe oraz z dojazdem we własnym zakresie.

 

3 KROKI DO REALIZACJI MARZEŃ:

 

 1. Wyszukaj ofertę

W celu zarezerwowania lub wyszukania oferty, zapraszamy do korzystania z naszej strony internetowej. Aby dopasować ofertę do swoich potrzeb należy wprowadzić następujące kryteria:

 

 • kierunek i rodzaj podróży,

 • termin wyjazdu,

 • miejsce wylotu/wyjazdu,

 • długość pobytu

 • opcje wyżywienia,

 • ilość osób

 • zakres cenowy itp.

 

 1. Załóż rezerwację wstępną

Po dokonaniu takiej rezerwacji, nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu dopełnienia formalności. Proszę mieć na uwadze fakt, że wypełnienie formularza rezerwacyjnego na naszej stronie internetowej nie jest równoznaczne z zakupem imprezy i blokadą miejsc.

Jeśli dokonują Państwo rezerwacji na imprezę z dużym wyprzedzeniem, istnieje możliwość zablokowania miejsc przez naszego pracownika na ok. 24 godziny. W czasie, kiedy miejsca są zablokowane, należy dokonać przelewu na nasze konto lub wpłaty gotówkowej w jednym z naszych Biur.

Numer konta znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

 

 1. Sfinalizuj transakcję/rezerwację

Aby rezerwacja została potwierdzona, muszą zostać spełnione następujące warunki:

 • potwierdzona zgodność danych osobowych i składników wycieczki na umowie

 • zapoznanie z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa Organizatora, Formularzem Informacyjnym oraz kartą informacyjną Rodo

 • wpłata określonej kwoty zgodnie z umową

 • podpisana umowa wstępna

 

Klienci wykupujący imprezę turystyczną zobowiązani są do kontaktu z Biurem Podróży na 1/2 dni przed wyjazdem/wylotem w celu potwierdzenia godzin wyjazdu/wylotu oraz odebrania dokumentów podróży.

Zapraszamy również do kontaktu, z naszymi pracownikami w Biurach stacjonarnych w Suchej Beskidzkiej i w Jordanowie, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiedniej oferty, dopasowanej do Państwa oczekiwań.

 

Ważne informacje:

 1. Godziny przelotów podane podczas rezerwacji wycieczki mogą ulec zmianie. Każdy touroperator zastrzega sobie prawo do zmiany godzin wylotów nawet do 24 godzin przed planowaną podróżą.

 2. Niektóre imprezy wymagają potwierdzenia Organizatora.

 3. Każdy pasażer musi posiadać na wyjazd ważne dokumenty podróży, zgodne z wymaganiami danego Państwa. Aby sprawdzić jakie dokumenty są wymagane, polecamy udanie się na stronę Ministerstwa: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

 4. Ostrzeżenia dotyczącego zakazu lub wstrzymania się od podróży do poszczególnych krajów można znaleźć na stronie: https://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia/ostrzezenia_dla_podrozujacych

 5. Niektóre oferty realizowane są w oparciu o tanie linie lotnicze. Ceny takich ofert bywają bardzo dynamiczne oraz zwykle nie zawierają bagażu rejestrowanego.

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500